ANTRENMAN  VE BESLENME PROGRAMINA 

KATILIM ŞARTLARI

VOL 1-2-3 SERİSİNİN HİÇ BİRİNE KATILAMADIM , DİREKT VOL.4'DEN BAŞLAYABİLİR MİYİM ?

- Evet , başlayabilirsiniz. Vol serileri her ay yayınlanan antrenman programları için verilen bir isimdir . Devam niteliği taşımamaktadır .  Programımızda her seviyeden katılımcı bulunmaktadır. ( Herhangi bir spor geçmişi olmayan kişiler , sporcular , hobi amaçlı sporla ilgilenen kişiler ) 

Her gün değişen antrenman metodolojimiz ve buna uygun beslenme programlamamızla çok daha hızlı sonuç almayı amaçlıyoruz . 

HAYATIM BOYUNCA SPOR YAPMADIM , FAHRENEİT 98.6 BANA AĞIR GELİR Mİ ? 

 

Fahreneit 98.6 her seviyeden katılımcının yüksek derece verim alıp uygulayabileceği bir antrenman ve beslenme programıdır. 

Programımızın ilk günlerinde kişinin kendisine göre nasıl uygulamalar yapması gerektiği ile ilgili bilgilendirici videolar paylaşıyoruz. Bu sayede profesyonel bir sporcu da , hayatı boyunca spor yapmamış bir kişi de aynı platform üzerinde antrenman yapıp kendi seviyesine göre gelişmeler görebiliyor . 

Çünkü motivasyon bizim en önemli ekipmanımız ve biz birlikte hareket etmeyi çok seviyoruz. 

HANGİ EKİPMANLARA İHTİYACIM VAR?

Programımız ev versiyonu ve salon versiyonu olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır .  Tercihinize göre evde antrenman yapmak istediğiniz de bir dumbbell , salonda antrenman yapmak istediğinizde salon ekipmanlarını kullanarak antrenman programına katılım sağlayabilirsiniz. Sizlere göndereceğimiz dökümanlarda iki antrenman programı da bulunmaktadır . 

Kendinize uygun dumbbell seçimi için aşağıda ki linke tıklayabilirsiniz. 

https://www.youtube.com/watch?v=DqGz81tMAgc

BESLENME PROGRAMI BANA UYGUN OLACAK MI ? 

Amacınıza göre beslenme programımız sizi yönlendirecektir. Herhangi bir sorunuz olur ise Görkem Hoca ile direk iletişime geçebileceksiniz. 

iletişim

0554 735 65 76

Tatlısu Mahallesi Göksu Caddesi No:21 Ümraniye Istanbul, Turkey 34774

  • YouTube
  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram

2020 BY FİTKAFA 

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR.