Sıkça Sorulan Sorular

Fitkafa Nedir?


FitKAFA bir fonksiyonel fitness salonudur. İçerisinde çok etkili antrenmanlar yapılır. Aşırı fitleşirsiniz, arkadaşlarınızın morali bozulur.
Online (Uzaktan,Evden) Fitkafa'lı Nasıl Olur?


Programımızı satın almanız ve de antrenman yapmayı hayat tarzı haline getirmeniz yeterlidir.
Online (Uzaktan,Evden) Fitkafa Sistemi Nasıl Çalışır?


Programı satın alınca sizlere e-posta üzerinden antrenman programı ve beslenmeye yönelik dökümanlar göndereceğiz. Sonrasında sizi programımızı satın alan kişilerin içinde bulunduğu WhatsApp grubuna dahil edeceğiz. Bu grup üzerinden her gün Fitkafalı eğitmenlerimizin sunduğu canlı yayın linkleri sizlere ulaşacak. Ayrıca bir sonraki günün antrenmanı hakkında açıklamalar ve yorumların bulunduğu bir video linkini de sizlere grup üzerinden göndereceğiz.
Nasıl Antremanlar Yapıyorsunuz?


Evden sadece bir dumbell ile hızlı sonuç alacağınız yüksek yoğunluklu fonksiyonel antrenmanlar yap(tır)ıyoruz. Antrenman programımız sabah ve akşam olmak üzere her gün iki ana bölümden oluşmaktadır. Bu antrenmanlara sakatlıklarınızı engelleyecek, daha fit görünmenizi sağlayacak ve de performansınızı geliştirecek aksesuar ve core bölümleri eklenmiştir.
Evde Spor Yapmak Bize Ne Kadar Fayda Sağlar?


Bu konudaki tecrübelerimizden yola çıkarak söyleyebiliriz ki öncelikle ön yargılarınızdan kurtulmalısınız. Emin olun ki motivasyonunuzu yüksek tutar ve programımızı gün ve gün uygularsanız, gittiğiniz herhangi bir spor salonundaki kadar hatta belkide daha fazla sizlere fayda sağlayacaktır.
Spor Yapmak İçin Ekipmanım Yok , Nasıl Spor Yapabilirim?


Öncelikle ekipmanınız olmadan da spor yapabilirsiniz. Fakat biz evinizden maksimum faydayı minimum ekipman ile alabilmeniz için bir adet dumbell edinmenizi tavsiye ediyoruz. Programımızı tam verimle yapabilmeniz için bir adet dumbell ve de bir adet hafif dirençli lastik banta ihtiyacınız var.
Zayıflamak veya Kas Yapmak İstiyorum Nasıl Başarabilirim?


Programımızı harfiyen uygulamanız ve de aklınıza takılan her şeyi eğitmenlerimize sormanız gayet yeterli olacaktır.